dekor liście

Masaż Tajski

WYBIERZ SIĘ NA MASAŻ TAJSKI

Na początku przeczytaj, czym jest masaż tajski i kiedy warto z niego skorzystać. Na tej stronie dowiesz się wszystkiego, a jeśli masz jeszcze jakieś pytania – serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi salonami. Udzielimy wszelkich informacji i umówimy na dowolny termin.

Warto pamiętać, że klasyczny masaż tajski wykonywany jest na podłodze, na której rozłożona jest specjalna mata czy materac. Każdy otrzymuje dla wygody i komfortu specjalne ubranie, ponieważ w takcie masażystka będzie poddawała ciało wielu różnym pozycjom. Wywodzą się one z pięciu fundamentalnych postaw: leżenia tyłem, przodem i na boku oraz postawy odwróconej i siedzącej. Ważnym elementem jest medytacyjny stan, dlatego też masaż tajski wykonywany jest zazwyczaj w ciszy, która pozwala na koncentrację i refleksję.

klasyczny masaż tajski wykonywany jest na podłodze, na której rozłożona jest specjalna mata

Masaż olejkami wykonywany jest na stole do masażu tajskiego, a osoba poddawana zabiegowi otrzymuje od nas jednorazową bieliznę.

W masażu tajskim przede wszystkim uciskane są określone punkty na całym ciele – począwszy od stóp, a następnie kolejne partie ciała, kierując się w stronę głowy. Masażystka wykorzystuje rozmaite techniki, głównie rytmiczny, powolny nacisk ciałem, a także elementy rozciągania, biernej jogi oraz pracy z kanałami energetycznymi. Wszystko to, by uwolnić od napięcia i odblokować przepływ energii.