liść

Salony masażu Sabai Jai - O nas

STAWIAMY NA ZMYSŁY

Podczas masażu dbamy o każdy z pięciu tradycyjnych zmysłów człowieka. Przede wszystkim jest to oczywiście dotyk i trzeba podkreślić, że masażystki wykorzystują w swojej pracy tak dłonie, jak i łokcie, kolana czy stopy. Osoba masowana oprócz odprężenia czuje także niezwykłe aromaty unoszące się z oryginalnych olejków i słyszy stonowaną, klimatyczną muzykę. W czasie masażu możesz mieć zamknięte oczy, by silniej odczuwać dobrą energię, a po ich otwarciu zobaczysz uśmiechniętą masażystkę oraz starannie wyselekcjonowane wyposażenie z Tajlandii. Pozostał ostatni ze zmysłów – smak, o który dbamy, częstując każdego wyjątkową herbatą, która jest do zakupienia w naszych salonach.

SABAI JAI

uśmiech i sabai jai

UŚMIECH & SABAI SABAI

Lubimy to, co robimy i dzięki temu praca sprawia nam przyjemność. Salonami zarządza Bualoy, która zaprasza do współpracy sprawdzone masażystki, które najczęściej należą do jej rodziny lub pochodzą z tych samych lub sąsiadujących prowincji. Ich wspólną cechą jest unikanie stresu, spokojne życie, zgodnie z dewizą „sabai, sabai”.

MASAŻYSTKI

Wszystkie nasze masażystki pochodzą z Tajlandii i każda z nich skończyła prestiżową, tak naprawdę najlepszą na świecie szkołę masażu tajskiego w świątyni WAT PHO w Bangkoku. Ich domeną jest profesjonalizm, a znakiem rozpoznawczym spokój i uśmiech. Pamiętaj, że w Tajlandii i na całym świecie istnieje obyczaj, że za dobrze wykonany masaż wręcza się napiwek. Nasze panie myślą, że zrobiły coś nie tak, kiedy go nie otrzymają.

Zobacz wszystkie masażystki
nasze masażystki
Wszystkie nasze masażystki pochodzą z Tajlandii